Prahou za přírodou II.

Prahou za přírodou II.

Baví vás pozorování přírody? Objevili jste během City Nature Challenge 2020 v Praze nová, zajímavá místa nebo jste potkali druh, který jste do té doby neznali?

Letošní ročník City Nature Challenge pomalu končí, ale to rozhodně není důvod přestat pozorovat divočinu kolem sebe. Aplikace iNaturalist funguje nejen celosvětově, ale hlavně po celý rok. Abyste měli možnost neustále objevovat další kouty pražské přírody, máme pro Vás odkazy na webové stránky Magistráru hl. m. Prahy nejen s tipy na procházky.


Zajímá Vás aktuální stav pražské přírody? Na webu Pražská příroda najdete nejen pozvánku do přírody, ale také informace o projektech revitalizací pražských vodních toků, managementu luk nebo obnovy ovocných sadů apod.


Na Portálu životního prostředí najdete další zajímavosti o pražské přírodě i s materiály k tisku týkajícími se pražských naučných stezek.


A ZDE najdete podrobného průvodce pražskými naučnými stezkami. Navštívili jste už všechny? 


Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše pozorování pražské přírody nejen v aplikaci iNaturalist ale také na našich sociálních sítích v průběhu celého roku.
 

Název pop-upu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe

Zavřít